SZKOLENIA BHP WARSZAWA MOKOTÓW

Szkolenia BHP — Warszawa Mokotów

Bezpieczeństwo i higiena pracy to niezwykle ważne zagadnienie w przypadku każdej firmy, niestety często z różnych powodów zaniedbywane. Niesłusznie! Brak adekwatnych rozwiązań w zakresie BHP może być przyczyną wielu kłopotów. Mowa tu zarówno o problemach podczas kontroli, jak i ryzyku utraty zdrowia przez pracowników. Dlatego oferujemy ciekawe i dopasowane do potrzeb klienta szkolenia BHP, z których mogą skorzystać przedsiębiorstwa mające swoją siedzibę w dzielnicy Warszawy – Mokotów. Warto nam zaufać, bo mamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży.

Doświadczenie, rzetelność, profesjonalizm

Proponujemy m.in. wstępne i okresowe szkolenia BHP w Warszawie oparte o aktualne przepisy. Tworzymy instrukcje z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, dokonujemy oceny ryzyka zawodowego dla poszczególnych stanowisk, przeprowadzamy szkolenia z ochrony przeciwpożarowej i udzielania pierwszej pomocy. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy nie tylko stacjonarne szkolenia, które mogą odbyć się na terenie Warszawy-Mokotów, ale także spotkania w formie online. Zgodnie z ustaleniami prowadzimy je w języku polskim lub angielskim. Niezależnie od wybranej formy współpracy partnerzy Comes BHP mogą liczyć na odpowiednie dokumenty poświadczające znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Warto pamiętać, że szkolenia BHP mają określoną ważność i należy je systematycznie powtarzać, a każdy pracodawca jest obowiązany zapewnić przeszkolenie pracownika. Nasze szkolenia są dedykowane dla pracodawców, osób kierujących pracownikami oraz pracowników zatrudnionych na stanowiskach w branżach niebezpiecznych, jak i takich, które nie są wypadkowe.

Przełamujemy stereotypy

Szkolenie BHP nie zawsze budzi pozytywne skojarzenia pracowników, ale w firmie Comes w Warszawie od lat skutecznie zmieniamy ten wizerunek. Stereotypy związane z tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy przełamujemy na wiele sposobów. Przede wszystkim stawiamy na przejrzysty język. Zagadnienia tłumaczymy obrazowo, skupiając się na praktycznych przykładach, a nie jedynie książkowych definicjach. Dodatkowo szkolenia prowadzimy w odniesieniu do działalności konkretnej firmy, dzięki czemu uczestnikom łatwiej zrozumieć prezentowane treści. W efekcie informacje są przystępne do zapamiętania. Jednocześnie możesz być pewien, że szkolenia BHP zostaną przeprowadzone w prawidłowy sposób, bo odpowiadają za nie wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Każde szkolenie wstępne obejmuje instruktaż ogólny i instruktaż stanowiskowy. Pierwszy z nich dotyczy ogólnych warunków BHP panujących w firmie, a drugi pokazuje, w jaki sposób bezpiecznie wykonywać obowiązki na konkretnym stanowisku pracy.

Doskonała znajomość specyfiki różnych branż

Warszawa Mokotów to miejsce działania firm o wielu profilach. Dlatego szkolenia BHP, których ofertę znajdziesz na stronie comesbhp.pl, mają spersonalizowany charakter. Zawsze dopasowujemy przekazywane informacje do branży oraz warunków, w jakich działa przedsiębiorstwo. Chcemy skutecznie zabezpieczyć pracowników, a co za tym idzie – także pracodawcę – przed niepotrzebnymi błędami i ich konsekwencjami. Współpracujemy zarówno z małymi firmami, jak i dużymi organizacjami. Na liście partnerów Comes BHP znajdują się m.in.: renomowane hotele, ogólnopolskie organizacje pozarządowe, popularne biura podróży, placówki edukacyjne czy też spore zakłady produkcyjne. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale swoje usługi oferujemy w całym kraju, zarówno stacjonarnie, jak i online.

Szukasz szkoleń BHP dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy, aby szybko zamówić szkolenie BHP lub inną usługę z naszej oferty.