SZKOLENIA BHP WARSZAWA PRAGA

Szkolenia BHP — Warszawa Praga

Wieloletnie doświadczenie w szkoleniach z bezpieczeństwa i higieny pracy gwarantuje satysfakcję klientów, z którymi dotychczas mieliśmy okazję współpracować. Nasi specjaliści pomimo zdobytego wykształcenia i licznych kompetencji nieustannie się rozwijają, aby być na bieżąco ze wciąż zmieniającymi się przepisami. Nasze szkolenia BHP są dedykowane firmom i przedstawicielom wszystkich branż. Szkolimy zarówno pracowników administracyjno-biurowych, jak i inżynieryjno-technicznych. Przekazujemy niezbędne informacje o bezpieczeństwie i higienie pracy dla kadry kierowniczej, a także pracowników dużych i małych przedsiębiorstw. Dzięki aktualnej wiedzy z zakresu BHP zakłady pracy są w stanie wyeliminować i przeciwdziałać zagrożeniom, które mogłyby być przyczyną poważnych naruszeń zasad bezpieczeństwa. Nasze usługi BHP świadczymy m.in. na terenie dzielnic Warszawy: Praga-Południe i Praga-Północ. Zapraszamy nie tylko na stacjonarne szkolenia BHP, ale także zajęcia w formie online. Zajęcia prowadzimy w języku polskim i w języku angielskim.

Prosty i przejrzysty sposób prowadzenia szkoleń BHP

Zależy nam na pozytywnych relacjach i przełamywaniu stereotypowego podejścia do edukacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Podczas spotkań chcemy nie tylko przekazać wiedzę, ale również zainteresować i zainspirować do działania. Podstawowym kryterium, które charakteryzuje nasze szkolenie BHP jest przejrzysty język. Prosta komunikacja niejednokrotnie udowodniła, że nie żargon specjalistyczny jest najważniejszy, a proces przyswajanych informacji przez uczestników spotkania. Bardzo dokładnie przeprowadzamy instruktaż ogólny i instruktaż stanowiskowy, który jest podstawą bezpiecznego wykonywania obowiązków w każdej firmie. Ponadto korzystamy z praktycznych pomocy naukowych i bazujemy na przykładach z życia codziennego, co jeszcze bardziej skraca dystans i budzi zaciekawienie wśród uczestników szkolenia.

Szkolenia BHP Comes w Warszawie

Przeprowadzane przez nas szkolenia BHP w Warszawie Praga mają spersonalizowany charakter. Dopasowując ofertę do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów, na uwadze mamy specyfikę branży i ryzyko zawodowe w danym miejscu pracy. Naszym celem jest nie tylko skuteczne zabezpieczenie pracodawcy, przedstawienie poszczególnych aspektów działania firmy i możliwych zagrożeń, ale również pomoc pracownikom niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy. Uniknięcie niepotrzebnych błędów i niespodziewanych wypadków z pewnością podniesie komfort pracy w danym miejscu. Mieliśmy przyjemność współpracować z hotelami, organizacjami pozarządowymi, biurami podróży, placówkami edukacyjnymi i zakładami produkcyjnymi. Pozostajemy do dyspozycji wszystkich, którzy szukają kompetentnego i doświadczonego zespołu z zakresu BHP.

Szukasz szkoleń BHP dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy, aby szybko zamówić dowolną usługę z naszej oferty.