Szkolenie BHP Online

W dzisiejszych czasach powszechne stało się korzystanie ze zdalnych form komunikacji. Różnego rodzaju kursy czy szkolenia mogą odbywać się bez konieczności fizycznego uczestnictwa w zajęciach. Potrzebny jest tylko komputer z obsługą kamery wideo. Bezpieczeństwo w pracy jest jednym z najważniejszych zagadnień, jakie powinien znać pracodawca oraz potencjalni pracownicy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i podążając z duchem czasu, udostępniliśmy naszym klientom szkolenia BHP online. Dzięki nim każdy zainteresowany może zdobyć potrzebną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. W łatwy i przystępny sposób zostaną przedstawione informacje dotyczące m.in. zabezpieczenia stanowiska pracy czy postępowania w nagłych wypadkach. Zajęcia oraz materiały dydaktyczne są dostosowane do konkretnej grupy zawodowej i mają na celu przedstawić różne typy zagrożeń, z jakimi możemy mieć do czynienia w miejscu pracy. 

Wygodna forma szkolenia BHP

Szkolenia BHP on-line to przede wszystkim elastyczność i dostępność dla każdego. Są zorganizowane w postaci praktycznych scenariuszy, które przedstawiają sytuacje mogące zaistnieć w miejscu pracy. Wstępne szkolenie BHP online jest dostępne dla osób, które po raz pierwszy podjęły zatrudnienie, a okresowe dla tych, które muszą odnowić i poszerzyć wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Dotyczy to również pracodawców. Szkolenia BHP online proponowane przez naszą firmę z Warszawy dostępne są z każdego miejsca. Wystarczy tylko dostęp do Internetu. Po zakończonym szkoleniu udostępniony zostaje specjalny test i na podstawie jego wyników wydawane jest odpowiednie zaświadczenie o przebytym kursie. 

 

Przystępna cena i brak kosztów związanych z organizacją odpowiedniej sali wykładowej to tylko niektóre z zalet szkolenia BHP online. Są to kursy prawnie zalegalizowane. Zdobycie certyfikatu online jest jednoznaczne z odbyciem stacjonarnego szkolenia. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć szereg umiejętności oraz bogatą wiedzę na temat bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapraszamy już dziś do Comes.

E-learning

Proponujemy wykonanie szkolenia okresowego BHP metodą e-learning w języku polskim i angielskim. Obecnie również szkolenia wstępne bhp zostały dopuszczone w formie elektronicznej. Uczestnik uzyskuje dostęp do konta na platformie, na które może logować się wielokrotnie. Wszystkie szkolenia BHP online kończą się uzyskaniem okresowego zaświadczenia BHP. Pytania dotyczące szkolenia prosimy kierować na adres marcin@comesbhp.pl lub 790 019 519.

 

 

PRZEJDŹ NA PLATFORMĘ

Oferta szkoleń e-learning:

 • okresowe dla pracowników administracyjno-biurowych: od 40zł
 • okresowe dla pracowników na stanowiskach inżynieryjno-technicznych: od 40zł
 • okresowe dla pracodawców i stanowisk kierowniczych: od 50zł
 • okresowe dla przedstawicieli handlowych: od 40zł
 • okresowe dla służby medycznej (lekarz, pielęgniarka): od 40zł
 • okresowe dla nauczycieli (szkoła, przedszkole): od 40zł
 • okresowe dla pracowników służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby: od 80zł
 • metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego: od 40zł

Nowość!

 • okresowe dla stanowisk robotniczych: od 40zł
 • wstępne dla stanowisk robotniczych: od 40zł
 • wstępne dla stanowisk administracyjno-biurowych: od 40zł

Szkolenia BHP online – komfortowy sposób szkolenia pracowników

Przejście rzetelnego szkolenia BHP to podstawa funkcjonowania w miejscu pracy. Obowiązkiem pracodawcy jest zapoznanie nowo wprowadzanego pracownika z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa w danej placówce. Szkolenie BHP online pozwoli zaoszczędzić cenny czas, gdyż w treściwy sposób prezentowane są w nim reguły funkcjonowania w środowisku pracy. Zakres wiedzy obejmuje m.in. prawo pracy, objaśnienie higieny w miejscu pracy, ochronę przeciwpożarową czy udzielanie pierwszej pomocy. Wygodna struktura oraz skondensowana, łatwa w odbiorze treść z pewnością zaowocują pozytywnymi wynikami egzaminów końcowych będących zwieńczeniem kursu.

Cena szkolenia BHP online jest dopasowana do charakteru i tematyki wybranego modułu. Można zapoznać się z informacjami na naszej stronie. Okresowe szkolenie BHP online zakończone jest sprawdzeniem wiedzy pracownika oraz uzyskaniem przez niego certyfikatu ukończenia kursu. Obowiązuje przez wyznaczony czas, np. 5 lat. Zaświadczenie należy sukcesywnie odświeżać.