Szkolenia BHP PPOŻ Warszawa

Prowadzimy szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz udzielania pierwszej pomocy. Ponieważ pracodawcy mają obowiązek szkolenia pracowników, taki kurs często bywa podstawowym warunkiem działalności zarówno małych, jak i dużych firm. Nasze szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ. realizujemy stacjonarnie w Warszawie lub w formie e-learningu, z dowolnego miejsca. Szkolimy pracowników administracyjno-biurowych, jak i inżynieryjno-technicznych. Szkolenia BHP wstępne jak i szkolenia okresowe BHP przeprowadzamy w języku polskim i angielskim. Naszą misją jest zapewnienie pracownikom właściwego poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz pomaganiu im w zachowaniu bezpieczeństwa w przypadku napotkania zagrożeń np. pożarowych.

Dlaczego warto nam zlecić kurs BHP i PPOŻ?

Chcesz właściwie zadbać o bezpieczeństwo pracowników w sytuacji zagrożenia? Nasze szkolenia PPOŻ są zatem przeznaczone dla Ciebie. Realizacja kursu przeciwpożarowego pozwoli pracownikom zapoznać się z procedurami postępowania w sytuacji alarmu bombowego, pożaru lub klęski żywiołowej. Jest to bardzo ważne, ponieważ takie sytuacje zagrażają bezpośrednio ich życiu i zdrowiu. Dobrym pomysłem jest również wyznaczenie lidera odpowiedzialnego za sprawny przebieg ewakuacji. Jednocześnie najlepiej, gdy osoba ta posiada odpowiednie kwalifikacje w zakresie ochrony przeciwpożarowej, ponieważ jej wskazówki pozwolą uniknąć zamieszania i paniki wśród ewakuowanych.

Zamów szkolenie PPOŻ i chroń zdrowie swoich pracowników

Firma COMES z Warszawy świadczy usługi BHP na szeroką skalę. Oferowane przez nas szkolenia w zakresie BHP dotyczą konkretnych stanowisk i rodzaju wykonywanej pracy, a wszystkie informacje są przekazywane uczestnikom w przystępny sposób. W efekcie przekłada się to na duże zainteresowanie tematem ze strony osób biorących udział w szkoleniu.

Warto wspomnieć, że poza ofertą szkoleń BHP i PPOŻ. przeprowadzamy również praktyczne kursy pierwszej pomocy. Takie doświadczenie może być kluczowe, jeśli na terenie zakładu pracy zdarzy się wypadek.

Szukasz usług BHP dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy, aby szybko zamówić szkolenie lub inną usługę z naszej oferty.