Szkolenia BHP - wstępne oraz okresowe

Doświadczenie w branży BHP pozwala nam przeprowadzać profesjonalne i ciekawe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Rzetelność, wiedza i zdolności organizacyjne sprawiły, że zaufało nam wiele warszawskich oraz krajowych przedsiębiorstw. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń BHP, ppoż i pierwszej pomocy, a także innych usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Swoje usługi świadczymy w języku polskim i angielskim.

Oferta szkoleniowa

Wykonujemy wstępne oraz okresowe szkolenia BHP, dedykowane dla:

 • pracowników administracyjno-biurowych,
 • pracowników na stanowiskach robotniczych,
 • pracowników na stanowiskach inżynieryjno-technicznych
 • pracodawców oraz kadry kierowniczej
 • okresowe dla pracowników służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby

Oferujemy szeroki zakres szkoleń: bhp, ppoż oraz pierwszej pomocy. Szkolenia wstępne BHP oraz szkolenia okresowe BHP mogą odbyć się u klienta w formie wykładu prowadzonego przez jednego z naszych szkoleniowców. Szkolenia okresowe BHP dla pracowników administracyjno-biurowych, stanowisk kierowniczych i pracodawców, stanowisk inżynieryjno-technicznych oraz pracowników służby bhp prowadzimy również metodą online (e-learning). Zarówno wstępne jak i okresowe szkolenia BHP kończą się uzyskaniem zaświadczenia BHP, dostarczanego klientowi w dniu szkolenia. Staramy się aby ceny proponowane za szkolenia BHP były atrakcyjne. Zamówienie na szkolenie można złożyć w zakładce KONTAKT.

Dlaczego warto wybrać szkolenia firmy Comes?

Szkolenia naszej firmy prowadzone są przez osoby wykwalifikowane i kompetentne. Wiedza przekazywana podczas szkolenia, zarówno teoretyczna jak i praktyczna, wykładana jest jasnym językiem, co ułatwia szybsze zapamiętywanie oraz umożliwia pełne zrozumienie. Nasi szkoleniowcy to doskonali specjaliści oraz dydaktycy. W swojej pracy staramy się przełamywać stereotyp nudnego szkolenia BHP, ponieważ wiemy, że jedynie rzetelna wiedza przedstawiona w atrakcyjny sposób daje pożądane efekty.

Uwzględniając różne profile firm działających na rynku w Warszawie, przeprowadzamy szkolenia BHP w języku polskim oraz angielskim. Dokładnie śledzimy branżę BHP, w związku z czym wszystkie nasze szkolenia są zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami. W zależności od zapotrzebowania oraz oczekiwań klientów, proponujemy przeprowadzenie szkolenia w firmie klienta lub okresowe szkolenia BHP online. Dojazd do firmy wliczony jest w cenę. Stosowane zaświadczenia wystawiane są zaraz po ukończeniu cyklu szkoleniowego.

Co wyróżnia nasze szkolenia:

 • rzetelność przekazywanej wiedzy zgodnej z obowiązującymi przepisami BHP
 • atrakcyjny i jasny sposób prowadzenia - przełamujemy stereotyp nudnych szkoleń BHP!
 • prowadzone są w języku polski i angielskim
 • nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści i znakomici dydaktycy

Cennik szkoleń

Nasza firma wyróżnia się wśród innych firm szkoleniowych w Warszawie konkurencyjnymi cenami usług. Koszty związane z dojazdem naszych szkoleniowców do firmy klienta, wliczone są w cenę szkolenia. Nasz cennik uzależniony jest od rodzaju kursu oraz ilości osób biorących w nim udział, stąd też stawki cenowe ustalane są indywidualnie.

Ceny wstępnych szkoleń rozpoczynają się już od 30 zł za osobę, a szkoleń okresowych od 40 zł za osobę.  Zapraszamy do kontaktu z siedzibą naszej firmy w Warszawie, w celu ustalenia wyceny szkolenia dla Twojego przedsiębiorstwa.

Ważność szkoleń

Szkolenia wstępne BHP ważne są:

 • 6 mc dla stanowisk kierowniczych
 • 12 mc dla pozostałych stanowisk

Szkolenia okresowe BHP ważne są:

 • 3 lata dla stanowisk robotniczych
 • 5 lat dla pracodawców, stanowisk kierowniczych, inżynieryjno-technicznych oraz pracowników służby bhp
 • 6 lat dla stanowisk administracyjno-biurowych